خرید پی اس ووچر ، ووچر پرفکت مانی ، وبمانی ، بیتکوین و خرید فووچرز

خرید و فروش پرفکت مانی

پول الکترونیک Perfect Money که به صورت اختصاری PM نوشته می شود، یک سیستم مالی پرداخت الکترونیک است که با افتتاح حساب، شارژ و یا خرید کد ووچر پرفکت مانی آن می توانید نسبت به پرداخت های آنلاین با این سیستم مالی اقدام نمایید.

سیستم پرداخت Perfect Money محبوبیت زیادی برای تبادلات مالی در سطح جهان دارد. اخیرا در کشور ما به دلیل تحریمات خارجی استفاده از این سیستم مرسوم شده است، چرا که این وب سایت با هویت کاربران ایرانی جهت افتتاح حساب و تبادلات مالی مشکلی ندارد.

خرید و فروش وب مانی در ایران به صورت آنی

 

با استفاده از خدمات خرید و فروش پرفکت مانی ایکس اونیکس می توانید بدون نگرانی و در سریع ترین زمان ممکن حساب PerfectMoney خود را در هر ساعت شبانه روز به صورت خودکار شارژ کنید یا درآمد خود را از حساب پرفکت مانی به ریال تبدیل کنید.

null

افتتاح حساب پرفکت مانی

اگر حساب پرفکت مانی ندارید و قصد ورود به دنیای کسب و کار و پس انداز پول خود را در گستره سایر ارزهای خارجی دارید می توانید با کمک ایکس اونیکس یک حساب پرفکت مانی وریفای شده برای خود بار کنید.

ما تمام اقدامات لازم برای ایجاد یک اکانت پرفکت مانی تائید شده با مشخصات و ایمیل خودتان را در کمتر از ۷۲ ساعت برای شما انجام می دهیم و اطلاعات مربوط به حساب و پنل بانکداری اینترنتی آن را در اختیار شما قرار می دهیم.

null

خرید پرفکت مانی و شارژ خودکار

دارندگان حساب پرفکت مانی می توانند به سادگی با استفاده از وچرهای الکترونیکی پرفکت مانی یا روش های پرداختی دیگر حساب پرفکت مانی خود را شارژ و برای ان اعتبار خریداری کنند. پرفکت مانی سیستم پرداخت پویا و مطمئن است که برای حواله ها با مبالغ بالا بسیار مناسب است و حداقل تا کنون مشکلی با ملیت و کاربران ایرانی نیز ندارد ام ولی با توجه به این که یک سیستم نوپاست هنوز خیلی میان کاربران اینترنتی به اندازه دیگر سیستم های پرداخت مانند وب مانی یا پی پال محبوبیت کسب نکرده است.
null

تبدیل و فروش پرفکت مانی

یکی از مزیت های بزرگ استفاده از سیستم پرداخت پرفکت مانی استفاده از آن به عنوان یک روش پرداختی برای کسب درآمد های بین المللی است. در صورتی که بخواهید موجودی حساب پرفکت مانی خود را به ارز های رایج دیگری مانند ریال در کشور ایران یا دلار و یورو تبدیل کنید یا به اصطلاح اقدام به فروش پرفکت مانی و یا نقد کردن ووچرهای پرفکت مانی خود کنید، می توانید با استفاده از ایکس اونیکس این کار را در کوتاه ترین زمان با کارمزد بسیار پایین انجام دهید.

سوالات متداول :

چطور پرفکت مانی خرید کنم ؟

ابتدا در بخش عضویت ، یک حساب کاربری تازه برای خود ایجاد کنید و پس از ارسال مدارک احراز هویت ساده ، خیلی سریع اقدام به خرید کنید.

آیا توسط اپلیکیشن ایکس نوین ، می توانم پرفکت مانی خرید کنم ؟

بله ، اپلیکیشن نسخه اندروید را میتوانید در گوگل پلی دانلود و نصب کنید و از تمامی خدمات ایکس نوین از طریق اپلیکیشن موبایل استفاده کنید. اپلیکیشن نسخه iOS به زودی منتشر می شود.

پرفکت مانی به صورت ووچر ارائه می دهید ؟

بله ، می توانید در بخش خرید گزینه ووچر پرفکت مانی را انتخاب کنید.

کارمزد پرفکت مانی چقدر است ؟

هیچگونه کارمزدی بابت شبکه و انتقال از سفارشات خرید و فروش کسر نمی شود و طبق قیمت در سایت محاسبه می شود.