خرید پی اس ووچر ، ووچر پرفکت مانی ، وبمانی ، بیتکوین و خرید فووچرز

خرید و فروش دلار پی پال

پی پال یکی از مطمئنترین روشهای پرداخت آنلاین است که در سراسر جهان و توسط بسیاری از فروشگاه های آنلاین، مورد استفاده قرار میگیرد. این شبکه مالی اطلاعات کاربران را از سایتهای پذیرنده پی پال پنهان نگهداشته و به همین خاطر از امنیت بالایی برخوردار است. اما متاسفانه به دلیل تحریم هایی که علیه ایران وجود دارد، امکان خرید و فروش دلار پی پال و یا خرید با پی پال برای افرادی که در ایران زندگی میکنند، وجود ندارد. مگر اینکه از خدمات شرکت های واسط نظیر اکس اونیکس برای انجام این خدمات ارزی استفاده شود.

شما میتوانید از طریق لینکهای زیر، درخواست خود را برای شارژ حساب پی پال (خرید دلار پی پال)، فروش دلار پی پال و یا خرید با پی پال از طریق لینکهای زیر برای ما ارسال کنید. با پرداخت ریال به ما، خرید دلاری از طریق حساب پی پال را در کوتاه ترین و با کمترین میزان کارمزد تجربه خواهید کرد.

شارژ حساب پی پال : خرید دلار پی پال

در صورتی که قصد شارژ حساب پی پال و خرید با پی پل را دارید، میتوانید از خدمات ارزی ما استفاده نمایید. وارد حساب کاربریتان داخل سایت اکس اونیکس شوید. از طریق منوی سمت راست، گزینه خدمات پی پال و شارژ حساب را انتخاب کنید. اطلاعاتی مانند ایمیل پی پال و مقدار ارز مورد نیاز به دلار را وارد نمایید. درخواست خود را ثبت کرده و پرداخت به ریال را انجام دهید.

فروش دلار پی پال : تبدیل دلار پی پال به ریال

برای تبدیل دلار پی پال به ریال میتوانید از خدمات ارزی اکس اونیکس استفاده کنید. کافی است وارد پنل کاربریتان شده و مقدار ارزی که معادل آن به ریال نیاز دارید را وارد نمایید. نکته حائز اهمیت این است که فروش دلار پی پال تنها برای اکانتهایی امکان پذیر است که پیش از این وریفای شده اند. علاوه بر این، دلار پی پال مربوط به سایت های کلیکی، نقد نخواهد شد. چرا که هیچ تضمینی برای نقد کردن درآمد دلاری از طریق این سایتها وجود ندارد. برای فروش دلار پی پال باید آدرس اکانت یا ایمیل پی پال را در اختیار ما قرار دهید.

خرید با پی پال

پی پال یک کیف پول ارز دیجیتال است که با استفاده از آن میتوان از کلیه فروشگاه های آنلاینی که از این روش پرداخت پشتیبانی میکنند، به صورت آنلاین خرید کرد. برای خرید با پی پال دو روش وجود دارد. خرید با استفاده از خدمات ارزی شرکت اکس اونیکس و یا خرید با استفاده از حساب پی پال.

  • در صورتی که خود دارای حساب پی پال نیستید و تعداد دفعات نیاز شما برای خرید از طریق این حساب محدود است، میتوانید از خدمات ارزی اکس اونیکس برای خرید از سایت های خارجی از طریق پی پال استفاده کنید. کافی است لینک محصول به همراه قیمت آن را برای ما ارسال نمایید. با پرداخت ریال به ما، خرید دلاری و پرداخت ارزی شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام میشود. لازم به ذکر است که اگر کالای شما فیزیکی باشد، مسئولیت تحویل آن در ایران به عهده خودتان است.
  • در صورتی که حساب پی پال دارید، میتوانید از طریق شارژ حساب به مقدار نیاز، خریدتان را انجام دهید. در این حالت تنها برای شارژ حساب پی پال به خدمات ما نیاز دارید.

مراحل خرید و فروش دلار پی پال

  • وارد سایت اکس اونیکس شده و یک حساب کاربری ایجاد کنید. مراحل احراز هویت را پشت سر گذاشته و اکانت خود را وریفای کنید. احراز هویت در سایت به منظور جلوگیری از کلاهبرداری الزامی است.
  • بعد از آنکه وارد پنل کاربریتان داخل سایت شدید، از منوی سمت راست، وارد بخش خدمات پی پل شوید.
  • خدمت مورد نظرتان را انتخاب کرده و بعد از وارد نمودن اطلاعات مورد نیاز، درخواستتان را ثبت نمایید. (برای خرید با پی پال، به اطلاعاتی مانند لینک کالا، قیمت محصول، اطلاعات حساب کاربری فروشگاه در صورت وجود نیاز است.)

سوالات متدوال

برای خرید دلار پی پال به چه اطلاعاتی نیاز است؟

برای شارژ حساب پی پال باید تنها مقدار ارز مورد نیاز به همراه ایمیل حساب پی پال را در اختیار ما قرار دهید.

شرایط فروش دلار پی پال چیست؟

محدودیت خاصی برای فروش دلار پی پال وجود ندارد. جز آنکه حساب حتما باید وریفای شده باشد. علاوه بر این، امکان نقد کردن دلار پی پال سایت های کلیکی وجود ندارد.

آیا خرید و فروش دلار پی پال با اپلیکیشن اکس اونیکس امکانپذیر است؟

بله. به منظور راحتی شما، شرایط شارژ حساب پی پال، فروش دلار پی پال و خرید با پی پال از طریق اپلیکیشن تلفن همراه فراهم شده است. در حال حاضر این اپلیکیشن برای کاربران اندرویدی در دسترس است. اما به زودی در اختیار کاربران iOS هم قرار خواهد گرفت.

نرخ خرید دلار پی پال از اکس اونیکس چقدر است؟

با توجه به نوسانی بودن قیمت دلار، نمیتوان نرخ مشخصی برای این ارز دیجیتال تعیین کرد. برای آگاهی از قیمت روز دلار پی پال، وارد پنل کاربریتان داخل سایت شده و نرخ روز دلار را مشاهده کنید.

نرخ فروش دلار پی پال به اکس اونیکس چقدر است؟

مشابه با نرخ خرید دلار پی پال، نرخ فروش هم متغیر است. مطمئنا این نرخ کمتر از سایر فعالان در این زمینه است. اما با توجه به نوسانان بازار، این نرخ هر روز در حال تغییر است. برای کسب اطلاعات دقیق در این مورد باید وارد پنل کاربریتان داخل سایت شوید.