خرید پی اس ووچر ، ووچر پرفکت مانی ، وبمانی ، بیتکوین و خرید فووچرز

خرید و فروش پی اس ووچر

پی اس ووچر (PS-Vouchers) یکی از روش های پرداخت ارزی است که برخی افراد آن را به اشتباه به عنوان ارز دیجیتال در نظر میگیرند. شما می توانید با استفاده از این فوچرز که به نوعی کارت شارژ است، برای خرید از سایت های خارجی و به طور کلی پرداخت ارزی بین المللی استفاده کنید. برای خرید و فروش پی اس ووچر میتوانید از خدمات ارزی اکس اونیکس استفاده کنید. شما میتوانید با ثبت نام در سایت و پشت سر گذاشتن مراحل احراز هویت، به صورت آنی پرمیوم ووچر خریداری کرده و از آن استفاده نمایید.

خرید و فروش پرمیوم ووچر در اکس اونیکس

برای خرید و فروش پی اس ووچر از طریق سایت اکس اونیکس، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. در سایت ثبت نام کنید.
 2. مراحل احراز هویت را دنبال کنید. (این احراز هویت مربوط به سایت اکس اونیکس و با هدف جلوگیری از کلاه برداری انجام میشود.)
 3. از منوی سمت راست، وارد بخش “خدمات پی اس ووچر” شوید.
 4. خرید فوچرز یا فروش فوچرز را وارد کرده و از نرخ دلار روز مطلع شوید.
 5. درخواستتان را ثبت کرده و منتظر بمانید.

پی اس ووچر یا پرمیوم ووچر چیست؟

پی اس ووچر یک کارت شارژ بوده و به هیچ عنوان در دسته “ارزهای دیجیتال” قرار نمیگیرد. این ووچر از تعدادی حروف و اعداد به صورت رندوم تشکیل شده و برای انجام پرداخت ارزی در سایت های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد.

میزان شارژ این ووچر، به اندازه مبلغی است که برای خرید آن هزینه کرده اید. شما با وارد کردن کدی که بعد از خرید در اختیارتان قرار میگیرد، میتوانید پرداختتان را در سایت پذیرنده انجام دهید. گرچه روش های مختلفی برای پرداخت ارزی در سایت های خارجی وجود دارد، اما هنوز هم خرید و فروش پی اس ووچر به عنوان یک راه حل سریع و ساده جهت پرداخت هزینه در نظر گرفته میشود.

مزایای پی اس ووچر چیست؟

همانطور که میدانید روز به روز به تنوع روش های پرداخت ارزی بین المللی افزوده میشود. اما متاسفانه به دلیل تحریم هایی که علیه ایران وجود دارد، استفاده از این روشها چندان کار ساده ای نیست. پی اس ووچر یکی از روشهایی است که استفاده از آن برای افرادی که در ایران زندگی میکنند به مراتب نسبت به سایر روشها مانند پی پال، ساده تر است. مهمترین مزایایی که در خصوص خرید و فروش پرمیوم ووچر میتوان بدان اشاره کرد، عبارت هستند از:

عدم نیاز به احراز هویت و ایجاد حساب کاربری در سایت پرمیوم ووچر. (با توجه به اینکه پی اس ووچر یک کد است و نه یک ارز دیجیتال، نمیتوان هیچگونه محدودیتی مبنی بر موقعیت جغرافیایی برای آن تعیین کرد. در نتیجه تحریم هایی که علیه ایران وجود دارد، شامل این نوع ووچرها نمیشود.)

 • به دلیل راحتی استفاده، سایتهای زیادی از پی اس ووچر به عنوان یک روش پرداخت پشتیبانی میکنند.
 • شارژ حساب کاربری در سایت هایی که از این نوع ووچر استفاده میکنند.
 • خرید از سایت های خارجی پذیرنده پرمیوم ووچر مانند خرید بازی های پلی استیشن.
 • امکان تبدیل پی اس ووچر به پرفکت مانی و کلیه ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین. (با پرمیوم ووچر قادر به خرید سایر ارزهای دیجیتال خواهید بود.)
 • استفاده راحت و سریع. به خصوص برای افرادی که در ایران زندگی میکنند.
 • مشخص نبودن هویت فردی که از پی اس ووچر استفاده میکند. (برای خرید و فروش پرمیوم نیازی به احراز هویت در سایت پرمیوم ووچر نیست.)
 • عدم قابلیت رهگیری یا دنبال کردن کد ووچر.

سوالات متداول

تفاوت پی اس ووچر با ارز دیجیتال چیست؟

ارز دیجیتال مشابه با همان ارز فیزیکی است که در بازارهای مالی به منظور سرمایه گذاری مورد استفاده قرار میگیرد. بنابراین برخلاف خرید و فروش پی اس ووچر، احتمال سود و ضرر هنگام خرید و فروش ارز دیجیتال وجود دارد. بنابراین به پرمیوم ووچر به عنوان یک روش پرداخت ارزی نگاه کنید نه سرمایه گذاری. تا زمانی که کد خریداری شده معتبر است، شما قادر به استفاده از هزینه ای هستید که بابت خرید پی اس ووچر پرداخت کرده اید. این هزینه در دراز مدت نه کم میشود و نه زیاد.

تفاوت پی اس ووچر با ووچر پرفکت مانی چیست؟

از هر دو کد برای خرید از سایت های خارجی استفاده میشود. اما ای ووچر یا ووچر پرفکت مانی مشابه با یک چک الکترونیک است. در نتیجه قابلیت رهگیری دارد.

آیا برای استفاده از پی اس ووچر به کیف پول یا حساب ارزی نیاز است؟

بله. در صورتی که برای خرید و فروش پی اس ووچر از خدمات ارزی اکس اونیکس استفاده کنید، قادر به استفاده از کیف پول ارزی ما هم خواهید بود.